Ogłoszenie o rekrutacji do projektu

Szanowni Państwo,

Pozwalam sobie pisać do Państwa zwracając się z prośbą o udostępnieniu informacji o rekrutacji do projektu Studentom Wydziału Humanistycznego. Szczegóły na temat procedury zgłaszania się dostępne są w niżej – wystarczy wydrukować i rozdysponować wśród Studentów. Zależy nam na czasie, gdyż staże powinny odbyć się już  w przyszłym tygodniu.

Celem projektu jest sprawdzenie funkcjonowania metody „job shadowing” w krajach partnerskich (Polska, Cypr, Włochy i Grecja) oraz przeprowadzenie pilotażowego programu staży towarzyszących, który w zamierzeniu ma trwać 5 dni. Aby zorganizować tego typu staże potrzebujemy zrekrutować 20 uczestników (młodzież w wieku 18-30 lat). Serdecznie prosimy o pomoc w dotarciu do młodzieży ewentualnie zainteresowanej inicjatywą. W celu przybliżenia szczegółów przesyłam Szczegóły Rekrutacji Młodzieży, oferując jednocześnie swój czas na spotkanie/rozmowę telefoniczną w celu dookreślenia ewentualnych szczegółów.

Być może byłaby możliwość spotkania się ze Studentami, by przybliżyć szczegóły projektu.

Pozostając do dyspozycji,

Przesyłam wyrazy szacunku,

Katarzyna Zapała

Specjalista ds. projektów