Oferta pracy w Kielcach dla lektora języka angielskiego

Szkoła językowa English 4 You! poszukujemy do współpracy lektorów języka angielskiego w następujących obszarach (forma zatrudnienia umowa-zlecenie, studenci mile widziani):

1. Lektor języka angielskiego do prowadzenia kursów dla dorosłych metoda bezpośrednią w naszej siedzibie w Kielcach.

Wymagania: Umiejętności językowe na poziomie C1. Mile widziana znajomość metod bezpośrednich. W razie jej braku osobom zakwalifikowanym do współpracy zapewniamy darmowe szkolenie.

1. Lektor języka angielskiego do prowadzenia kursów dla dzieci w naszej siedzibie w Kielcach.

Wymagania: umiejętności językowe min. na poziomie B2. Znajomość metodologii nauczania dzieci/odpowiednie umiejętności pedagogiczne.

1. Lektor języka angielskiego do obsługi klienta instytucjonalnego na terenie Kielc.

Wymagania: Umiejętności językowe na poziomie C1. Mobilność. Mile widziana znajomość metod bezpośrednich.

1. Lektor języka angielskiego do obsługi klienta instytucjonalnego poza Kielcami.

Wymagania: Umiejętności językowe na poziomie min.B2. Mobilność. Mile widziana znajomość metod bezpośrednich.

1. Lektor języka angielskiego do prowadzenia zajęć indywidualnych z zaawansowanymi Słuchaczami w naszej siedzibie w Kielcach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na admin(at)english4you.pl z wyraźnym zaznaczeniem jakim obszarem/obszarami jesteście Państwo potencjalnie zainteresowani. Dodatkowe informacje: 502 080 751.