Sarah Lombardi: wyznanie ciąży.

Sarah Lombardi zaskoczyła wyznaniami o ciąży. 25-latka po raz pierwszy została matką ponad 2 lata temu. Obecnie wydaję się, że tęskni ona za ciążą.

W filmie wideo na żywo na Facebooku Sarah twierdzi, że ciąża to najpiękniejszy czas w jej życiu także , Pietro Lombardi z radością pamięta jej ciążę, zaskakując swoje fanki niezwykłą prośbą: „Czy możecie przesłać mi zdjęcia swoich brzuszków?”.  Wśród fanów piosenkarki wiadomości te wywołały ogromne poruszenie. Pojawiły się nawet spekulacje, że Lombardi próbuje przygotować ludzi na niedługo mającą nastąpić wiadomość o jej ciąży. 25-latka jednak stanowczo temu zaprzecza. Odpowiedziała:  „Oczywiście zawsze chciałam mieć dwoje dzieci: chłopca i dziewczynkę ,ale myślę, że będzie to możliwe, gdy będę  miała  partnera po mojej stronie z którym będę mogła naprawdę wyobrażać sobie posiadanie dzieci „- wyjaśniała, pokazując swoim fanom, że w najbliższym czasie nie będzie drugiej ciąży.

ŹRÓDŁO:http://www.klatsch-tratsch.de/2017/12/14/sarah-lombardis-schwangerschaftsgestaendnis/328480